هزینه ویرایش مقالات isi

هزینه ویرایش مقالات isi

هزینه ویرایش مقالات isi : یکی از فاکتورهای اساسی در بهره مندی از یک خدمت ، قیمت تمام شده آن برای متقاضیانش می باشد . در همین رابطه ، همانطور که برای خود ما نیز پیش آمده است ، در موارد متعددی این بهای محصولات و خدمات مختلف است که مرز بین خرید و عدم خرید آن ها را تعیین کرده و طبعاً چنانچه بین بودجه تخصیص داده شده به آن و یا ارزش واقعی پدیده مورد نظر با بهایی که عرضه کننده برای آن در نظر گرفته است یک همخوانی نداشته باشد ، این داد و ستد به سرانجام نمی رسد .

با توجه به توضیحات فوق هزینه ویرایش مقالات isi نیز به عنوان یکی از همین خدمات غیر رایگان ، نزد ویراستاران یا مجموعه‌هایی که به ادیت نیتو یک مقاله مشغولند متفاوت بوده که این بودجه مؤلف یا ارزش خروجی کار ویرایشگر است که بر ایجاد این همکاری تأثیرگذار است .

در همین بدو امر لازم است تا بر روی این نکته تأکید کنیم که به دلیل نوسانات قیمت و تورمی که بر روی بهای همه پدیده های قابل فروش تأثیرگذار است ، به قیمت دقیقی اشاره نمی کنیم ، هرچند در همین لحظه با برقراری یک تماس تلفنی می توانید از نرخ روز آن آگاهی یابید .

  هزینه ویرایش مقالات isi چگونه محاسبه می شود ؟

چنانچه در پی شیوه محاسبه هزینه ویرایش مقالات isi هستید باید گفت که این مبلغ به صورت کلمه ای محاسبه می شود ، بدین ترتیب که به ازای هر لغت مبلغ n تومان در نظر گرفته شده و به طور مثال اگر این مقاله دارای 5000 لغت باشد ، هزینه نهایی آن n5000 می شود .

  • لازم به یادآوریست که در این میان اطلاعاتی که نیاز به ویرایش نداشته یا برگرداندن آن ها به زبان فارسی دشوار نباشد (به ترتیب مانند فهرست منابع و اعداد یا جداول) در تعداد لغات فوق محاسبه نمی شوند .
  • همانند بسیاری از امور تجاری ، کمیّت روی سود و هزینه نهایی تأثیرگذار است ، در نتیجه اینکه با افزایش تعداد کلمات هزینه به ازای هر کلمه کاهش می یابد و بالعکس .
  • چنانچه مثلث بهره‌وری (با 3 ضلع زمان ، هزینه و کیفیت) را به عنوان شاخصی در ارزش‌گذاری همه امور خدماتی در نظر بگیریم ، در هزینه ویرایش مقالات isi افزایش زمان انجام کار به کاهش هزینه‌ها منتج شده و افزایش کیفیت نیز به بیشتر شدن آن می انجامد . گفتنیست که سایر نسبت ها نیز با توجه به همین سه ضلعی قابل تخمین است .
  • استانداردهای مختلفی برای تعیین زمان به پایان رساندن یک پروژه وجود دارد اما به طور معمول اگر فرض کنیم در صفحه 250 کلمه وجود داشته باشد ، در یک روز کاری 4 صفحه (معادل 1000 کلمه) ویرایش شده که در صورت نیمه فوری و فوری شدن کار به 1500 کلمه (6 صفحه) و 2000 کلمه (8 صفحه) نیز می رسند .

موضوع و حوزه ، عوامل مهم در برآورد هزینه ویرایش مقاله انگلیسی

موضوع مقالات یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار روی هزینه ویرایش مقالات isi می باشد . پر واضح است که با تخصصی و غیر معمولی شدن یک مقاله زحمت بیشتری نیز برای به سرانجام رساندن ویرایش آن کشیده می شود ؛ این در حالیست که چنانچه چند ادیتور در حوزه مشخصی فعالیت کنند ، رسیدگی به این پروژه به با ‌اطلاعات ، با سواد و پرمشغله‌ترین آن ها محوّل می گردد که این نیز ملاحظات مالی خود را داشته و به گرانتر شدن انجام این کار ختم می شود .

در ادامه گفتنیست که متون زیرشاخه علوم انسانی مانند اشعار یا نگاره های ادبی ، مقالات حوزه واژه و زبانشناسی در کنار رساله های علوم اسلامی و فقهی با چالش بیشتری روبرو بوده و هزینه ویرایش مقالات isi آن‌ها بیشتر از سایر رشته‌‌هاست . متون حقوقی اعم از قراردادهای تجاری و اسناد مربوط به آن ها در رده بعدی جای گرفته و نهایتاً مقالات سایر رشته های علمی مانند متون پزشکی ، معماری و شهرسازی ، نفت، گاز و پتروشیمی و رزومه و انگیزه نامه ‌ها هم در رده های بعدی جای می‌گیرند .

سخن پایانی

به یاد داشته باشید که نمی توان نسخه ای یکسان برای همه مقالات پیچیده و با عددی مشخص به ارزیابی آن‌ها پرداخت ، لذا با برقراری ارتباط با کارشناسان ادیت الیت و ارائه خلاصه ای از حوزه فعالیت و موضوع مقاله خود ، به عددی دقیقتر به عنوان هزینه ویرایش مقالات isi برسید .

نظرخود را بیان کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *