ویرایش مقالات انگلیسی در شیراز

ویرایش مقالات انگلیسی در شیراز

ویرایش مقالات انگلیسی در شیراز : شیراز از شهرهای کهن ایران زمین و مهد تمدن و زیبایی است ، از سعدی شیرازی که از نوابغ شعر ادب پارسی به شمار می آید گرفته تا حافظ که پس از گذشت سده ها ، هنوز با کتاب اشعار او تفعل ها زده می شود و عبرت ها آموخته می گردد و بسیاری از نوابغ علم و ادب و عرفان در تاریخ این مرز و بوم ، جملگی در شیراز چشم به جهان گشوده اند. از خصوصیات فرهنگی و تاریخی این شهر هر چه بگوییم کم است. از شعرای بنام و دانشمندان و عرفای بزرگی همچون ملاصدرا گرفته تا پادشاهان و تاریخ بزرگ امپراطوری هخامنشی و موارد بسیاری که ذکر آنها در این مقال نمی گنجد.

اما اگر از تاریخ این شهر که در همه جا از آن به نکویی یاد شده است بگذریم ، نمی توانیم نقش این شهر را در حوزه علم نادیده بگیریم . بسیاری از دانشگاه های بزرگ و سرشناس کشور در شهر شیراز واقع شده اند. دانشگاه بزرگ شیراز از مهمترین دانشگاه های کشورمان می باشد که خود شامل دانشکده های زیادی همچون دانشکده مهندسی ، دامپزشکی ، علوم کشاورزی ، ادبیات و علوم انسانی ، هنر ، حقوق و چند دانشکده بزرگ دیگر است. همچنین دانشگاه های بزرگ علوم پزشکی شیراز ،  مرکز آموزش عالی حافظ شیراز ، پاسارگاد و تعداد زیادی از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در این شهر قرار گرفته اند.

بی تردید وجود این تعداد زیاد از مراکز علمی و آموزش عالی که برخی از آنها نه تنها در سطح کشور، بلکه در سطح بین المللی اهمیت و اعتبار دارند باعث می شود که نیاز به ترجمه و ویرایش مقالات انگلیسی در شیراز ، نیازی اساسی برای اکثر افراد فرهیخته و دانشمندان با سطح قابل توجهی از مطالعات و تحقیقات باشد .

دانشگاه های مطرح و سرشناش دنیا عموماً با هم در ارتباط بوده و منابع ، تحقیقات ، مقالات و بسیاری از دستاورد های علمی خود را با دیگری به اشتراک می گذارند ؛ از این روی افراد تحصیلکرده بسیاری با درجات علمی بالا در مدارک تحصیلی خود که مشغول به کار و تدریس و حتی تحصیل در مقاطع بالاتر در این مراکز آموزش عالی هستند نیز در این راستا اقدام به ترجمه انواع مقالات و نتایج تحقیقات خود برای ارسال به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی مهم در کشور های پیشرفته تر می کنند.

اما ترجمه یک مقاله یا تحقیق یا هر متن تخصصی دیگری به تنهایی برای ارسال آنها به مراکز علمی معتبر خارج از کشور کافی نیست. یک تحقیق یا مقاله و پروپوزال علمی باید از قواعد گرامری خاصی که مناسب و رسمی بوده و مورد قبول همه مراکز آموزش عالی معتبر دنیاست قرار گرفته و پیروی کند.

در اینکه شخصیت های علمی بنام و بزرگی در طول تاریخ در شیراز چشم به جهان گشوده اند شکی وجود ندارد و هم اکنون نیز چنین موضوعی اعتبار دارد ، اما این تفکر که یک شخصیت بزرگ می تواند در تمام موارد متخصص باشد تفکری غلط است. به عنوان مثال انیشتین از بزرگترین فیزیکدانان تاریخ بشریت بوده و نظریه های او دنیای علم را به کلی زیر و رو کرده است اما او هیچ سر رشته ای در علوم پزشکی نداشته است و این اصلاً موضوع عجیبی نیست. این مثال در مورد شخصیت های بزرگ علمی شیراز و همچنین تمام اشخاصی که با انواع مدارک بالای تحصیلی ، قصد ارائه مقالات و نتایج تحقیقات به مراکز آموزش عالی در کشورهای دیگر را دارند نیز صدق می کند.

به همین منظور باید ویرایش مقالات انگلیسی در شیراز به صورت جدی تری انجام بگیرد. طبیعیست که تعدادی موسسه ترجمه و ویرایش مقاله انگلیسی در این شهر وجود داشته و مشغول به کار باشند ، اما با توجه به تعداد زیاد دانشکده ها و انواع مختلف مراکز آموزش عالی در شیراز نیاز به مراکز و موسسات ترجمه و ویرایش بیشتری وجود دارد ، زیرا با این حجم از شخصیت های تحصیل کرده قطعا حجم سفارشات این موسسات نیز  بالا رفته و از آن طرف هم زمان تحویل مقاله ویرایش شده به این اشخاص بیشتر و طولانی تر خواهد بود.

امروزه اما با پیشرفت انسان در زمینه ارتباطات و به وجود آمدن اینترنت و شبکه های مجازی ، بازار کسب و کار به شکل اینترنتی بسیار داغ شده است ، به طوری که ممکن است ما به عنوان مجموعه ویرایش مقالات انگلیسی ادیت الیت بسیاری از مشتریان خود را که از قضا در پایتخت و چند محله آنطرف ترمان حضور دارند را از نزدیک ملاقات نکرده و تنها بواسطه همین پل های ارتباطی مجازی با آن ها در ارتباط بوده باشیم . اعتمادی که مشتریانمان به واسطه سابقه بلند مدت این مجموعه به ما دارند سبب شده است تا اکثر سفارشات ، تدوین های مرحله ای ، نتیجه تحویلی و حتی پرداختی ها نیز به صورت اینترنتی انجام شود . از این روی این مجموعه می تواند در کنار دیگر موسسات با سابقه و حرفه ای شیراز به کمک شما آمده و با انجام ویرایش مقالات انگلیسی در شیراز گامی بلند در جهت رفاه حال شما متقاضیان امر – با وجود فاصله ای چند صد کیلومتری – بردارد .

نظرخود را بیان کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *