ویرایش مقاله انگلیسی تضمینی

ویرایش مقاله انگلیسی تضمینی

ویرایش مقاله انگلیسی تضمینی : زمانی که قصد خرید محصول یا خدمتی خاص را داریم ، یکی از مهمترین عواملی که در انتخاب مجموعه عرضه‌کننده آن تأثیرگذار است تضمین کیفیت و کارا بودن این پدیده می‌باشد .

این تضمین که معمولاً با نام گارانتی از آن یاد می‌شود، به مشتریان بالقوه این نوید را می‌دهد که پس از خرید از حمایت‌های مجموعه برخوردار شده، به صورت مدت‌دار و یا نامحدود قادر به دریافت خدمات پشتیبانی هستند، در صورت بروز مشکل به صورت رایگان به آن رسیدگی شده و یا در صورت عدم توانایی در تحقق ادعاهای خود همه یا بخشی از مبلغ دریافتی را عودت می‌دهند .

در حالی که حوزه خدمات پس از فروش یکی از مهمترین زمین بازی‌های کمپانی‌های بزرگ دنیا برای جلب نظر مشتریانی جدید یا تثبیت قدیمی‌تر‌ها می‌باشد، بعضاً دیده می‌شود که این حربه برد – برد برای تولیدکننده و مشتری توسط مجموعه‌های داخلی اجرا نشده و عملاً هیچگونه پشتیبانی قابل ملاحظه‌ای از مشتری نمی‌شود .

در چنین شرایطیست که ارائه محصول یا خدماتی با گارانتی دارای ضمانت اجرایی اهمیت یافته و افراد آینده‌بین به هنگام انتخاب کارگزار خود در میان چند گزینه به این مورد توجه ویژه‌ای خواهند داشت .

ویرایش مقاله انگلیسی تضمینی

ویرایش مقاله انگلیسی به عنوان یکی از همین خدمات به مجموعه امور تدوینی اجرا شده بر روی یک نوشته گفته می‌شود که علاوه بر ساختار زبانی ، آن را از لحاظ مفهومی نیز پالایش کرده و آماده چاپ در یک مجله می‌نماید . در همین رابطه مجموعه‌هایی نظیر ادیت الیت که بواسطه توانایی، دانش و تجربه کادر متخصص خود از انجام این کار به نحو احسن اطمینان دارند، به ویرایش مقاله انگلیسی تضمینی پایبند بوده و در قرارداد ضمانت‌هایی در خصوص نحوه پرداخت، انجام مجدد کار در صورت ریجکت شدن، عودت وجه، رفع اشکال مادام العمر و … صحبت خواهند کرد .

یک ویرایش تضمینی دارای چه ویژگی‌هاییست ؟

بدیهیست که نخستین ویژگی یک ویرایش مقاله انگلیسی تضمینی ارائه ضمانت‌نامه‌ای مبنی بر انجام این کار است؛ به عبارتی دیگر چنانچه بر اجرای تضمینی این کار تأکید دارید لازم است تا در قالبی رسمی نامه‌ای با مفاد واضح و به دور از ابهام از مجموعه ویراستار دریافت نمایید . پر واضح است که عقد قراردادی سفت و سخت تا حد زیادی می‌تواند چالش‌های احتمالی را از بین ببرد .

با گذر از این مطلب، چنانچه فرض را بر درستکاری مجموعه مورد نظر بگذاریم وجود عواملی در خروجی کار آن‌ها اجتناب‌ناپذیر است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت :

  • ارائه گواهی ویرایش نیتیو

اگرچه ممکن است دریافت گواهی ویرایش نیتیو برای یک دانشجو، استاد، محقق یا صاحب نظر در رشته‌های مختلف هزینه بیشتری را روی دست آنان بگذارد، اما حصول اطمینان بواسطه شناسه‌ای قابل استعلام از اینکه فردی با زبان مادری انگلیسی این مطلب را بررسی و عیب‌یابی کرده است می‌تواند به افزایش احتمال پذیرش آن منجر شود .

  • استفاده از دو ویراستار که حداقل یکی از آن‌ها با شما هم رشته است!

زمانی که یک مطلب توسط افراد مختلفی بررسی می‌شود، احتمال وجود یک ایراد (و پنهان ماندن از دیدگان دو متخصص) در مقاله بسیار کاهش می‌یابد . در اکثر مواقع از این دو ویراستار یکی به امور گرامری و دیگری به بررسی مفاهیم آن می‌پردازند، در نتیجه حداقل یکی از آن‌ها قادر به شناسایی مشکلاتی در مفهوم و درون مایه این مقاله بوده و این نقص را به مؤلف اثر انتقال می‌دهد .

  • حفظ امنیت مقاله

هیچ یک از ما علاقه نداریم که پیش از به چاپ رسیدن مقاله خود در یک مجله معتبر آن یا بخشی از مطلب مورد نظر را در جای دیگری ببینیم . مراکزی که به ویرایش مقاله انگلیسی تضمینی می‌پردازند در این امر امانت‌دار بوده و پس از انجام کامل پروژه داده‌های آن را پاک می‌کنند .

  • پیش ویرایش و بازبینی

پیش از ارسال یک مطلب برای مجله‌های ISI این نوشته با استانداردهای مختلف مورد بازخوانی قرار گرفته و همه ایرادات ولو بی اهمیت و کوچک آن نیز رفع می‌گردد .

  • تحویل سریع

اگرچه این مطلب ارتباط مستقیمی با ویرایش مقاله انگلیسی تضمینی ندارد، اما انجام سریع یک پروژه در زمانی حداقلی از ویژگی‌های یک مجموعه کاربلد ، توانا و متعهد در این حوزه می‌باشد .

  • ارائه فایل ترک چینج

در مواردی که نویسنده قادر به تشخیص تغییرات اعمال شده نبوده و یا در پی مقایسه نوشته قبل و بعد از تغییرات است، فایل ترک چینجی که قادر به نمایش این دوگانگی است به وی داده می‌شود .

نظرخود را بیان کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *