ویرایش مقاله انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی

ویرایش مقاله انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی

ویرایش مقاله انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی : زمانی که به بررسی مقالات واصله جهت ویرایش ترجمه انگلیسی آن‌ها می‌نشینیم، بالطبع سهم دانشگاه‌های دولتی و تراز اول کشور و اساتید و دانشجویانی که خود را به یکی از آن‌ها منتسب می‌دانند بیشتر است . به عنوان مثال همواره ردی از مقالات سربرآورده از دانشگاه‌های شریف، علم و صنعت، امیرکبیر و تهران در میان یادداشت‌های رسیده وجود دارد، این در حالیست که به عنوان عضو دیگر این گروه ، دانشگاه شهید بهشتی (سابقاً ملی ایران) نیز با قوت و چگالی مثال‌زدنی خود، در این میدان خوش می‌درخشد .

در همین رابطه گفتنیست که دانشگاه شهید بهشتی به عنوان یکی از قدیمی و سرشناس‌ترین دانشگاه‌های ایران، با داشتن ده‌ها دانشکده، پژوهشگاه و پردیس قادر به ارائه رشته‌هایی از علوم انسانی، علوم پایه، رشته‌های مهندسی و علوم پزشکی و… بوده و بی دلیل نیست که در زمره مراکزی آموزشی با وسیع و متنوع‌ترین گستره رشته‌های تحصیلی قرار دارد .

در ادامه لازم به ذکر است که قطب‌های علمی پژوهشی این دانشگاه نیز عبارت‌انداز پلاسما و کاربردهای آن، فوتونیک، کاتالیست، توسعه پایدار محیط جغرافیایی و طراحی شهری در بافت‌های تاریخی با ارزش که هریک به نوبه خود از پیشگامان حوزه‌های مذکور در سطح کشور می‌باشند .

توجه به همین ویژگی‌های دانشگاه شهید بهشتیست که سبب شده است تا این مجموعه از سوی سامانه‌ای رتبه‌بندی مانند تایمز آسیا در سال 2020 رتبه 180 (رتبه در قاره) ، توسط کاکارلی سیموندز در رده پنجم دانشگاه‌های کشور قرار گرفته و با رتبه‌های ۷۰۱+ و ۱۰۰۰–۸۰۱ در میان مراکز آموزشی مهم ایران و خاورمیانه قرار گیرد . گفتنیست که این آمار و ارقام به همین جا ختم نشده و طبق آمار لایدن هلند نیز این برند معتبر ایرانی در میان 750 دانشگاه برتر جهان قرار دارد .

مقالات علمی

همانطور که بدان اشاره شد، دانشجویان یا کادر تدریس مراکز علمی متعددی با پژوهش یا متمرکز کردن نتیجه تحقیقات و تجربه خود در صدد انتشار یک مقاله علمی معتبر هستند، یادداشتی که از یک سو مقدمات تقویت رزومه کاری و تحصیلی آنان را فراهم می‌کند و از سوی دیگر باعث برقراری ارتباط آنان یا تعامل با هم قطاران خارجی خود می‌شود؛ عواملی که هریک به نحوی موجب پیشرفت طیف محقق و تحصیلکرده ما می‌شود .

در همین رابطه جالب است بدانید که دانشگاه شهید بهشتی با وجود اینکه طبق آمار و ارقام بین سه دانشگاه‌ برتر ایران نیست، اما از لحاظ انتشار مقالات پراستناد با اختصاص دادن 8.2% همه مقالات ایرانی به خود در رتبه دوم کشور و 525 جهان قرار دارد . توجه به همین آمار به خوبی نشان‌دهنده حجم و اعتبار مطالبی که از این مرکز منتشر می‌شوند می‌باشد .

ویرایش مقاله انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی

با عنایت به این توضیحات و خروجی مقالات این دانشگاه، بدیهیست که ترافیکی از آن‌ها در صف چاپ نشریات معتبر بین المللی از جمله زیر مجموعه‌های الزویر یا اشپرینگر وجود دارد . از آنجایی که بسیاری از افراد فوق الذکر توانایی برگردان تحقیقات خود به زبان انگلیسی و تدوین تخصصی آن را دارند، مشکلی برای عبور از سد داوران سختگیر برخی از این مراجع نخواهند داشت .

این در حالیست که در میان دانشجویان، افرادی یافت می‌شوند که به این حد از تبحر نرسیده و ممکن است به دلیل اشتباهات نگارشی و ویرایشی – به طور دقیقتر گرامری – شانس حضور در این مجلات را پیدا نکنند .

اینجاست که مجموعه‌هایی نظیر ادیت الیت وارد عمل شده و با ویرایش مقاله انگلیسی ، شانس قبول شدن این متون را افزایش می‌دهد . در همین رابطه مجموعه پیش روی به عنوان سامانه ویرایش تخصصی و نیتیو مقالات علمی آماده است تا بواسطه توانایی کادر قدرتمند خود که متشکل از اعضای هیئات علمی دانشگاه‌های مختلف بوده و سابقه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان را دارند به تدوین اصولی و قاعده‌مند مقالات دریافتی بپردازد .

در همین رابطه سرعت عمل زیاد (مقاله اصلاح شده بین 3 الی 5 روز به شما تحویل داده می‌شود) ، کیفیت بالا، هزینه مقرون بصرفه ( بر حسب حجم و کیفیت مقاله، هزینه به صورت کلمه‌ای محاسبه شده) و پشتیبانی کامل تا زمان پذیرش مقاله (ویرایش مجدد رایگان در صورت ریجکت شدن مقاله) از جمله خدمات و ویژگی‌هاییست که به ارائه و داشتن آن‌ها افتخار می‌کنیم .

نحوه ویرایش مقالات در ادیت الیت

مقالات دریافتی در سه فاز و توسط سه متخصص به منظور پوشش همه جانبه محتوای آن مورد بررسی قرار می‌گیرند:

  • در فاز اول متخصص دارنده آیلتس 9 رایتینگ آن را بررسی و از جنبه گرامری و ساختار نوشتار مورد بررسی قرار می‌دهد،
  • در فاز دوم متخصص رشته مربوطه از منظر محتوایی آن را چک کرده و نهایتاً
  • در فاز سوم متخصص و مجرب‌ترین عضو در حوزه چاپ مقالات علمی آن را از منظر داوران و معیارهای ISI مورد بررسی قرار داده و به ویرایش مقاله انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی می‌پردازد .

در نهایت گفتنیست که چنانچه در خصوص ویرایش مقاله انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی و موارد مشابه سوال یا پرسشی داشتید، بنده و همکارانم در مجموعه در کنار شما خواهیم بود!

نظرخود را بیان کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *