ویرایش مقاله انگلیسی مهندسی مکانیک

ویرایش مقاله انگلیسی مهندسی مکانیک

ویرایش مقاله انگلیسی مهندسی مکانیک : اگرچه وجود تکنولوژی ، سخت افزارهای پیشرفته و منابع اطلاعاتی کمک شایانی به دانشمندان و صاحب‌نظران کشورهای پیشرفته در مسیر اکتشاف یا ارائه نظریه هایی جدید در شاخه های علمی می کند ، اما این بدان معنا نیست افرادی از کشورهای کمتر توسعه یافته مجالی برای اظهار نظر پیدا نمی کنند .

در همین رابطه گاهی هرآنچه که یک دانشجوی دکترا برای تحقق ایده های خود و انجام محاسبات رساله اش نیاز دارد ، سواد ، استعداد ، خلاقیت و یک لپ تاپ یا کامپیوتر ساده با کمترین امکانات می باشد ، در نتیجه اینکه می توان ادعا کرد با وجود ارتباط میان فناوری و گسترش تحقیقات آکادمیک ، این دو به طور کامل به یکدیگر وابسته نبوده و می توان یکی را بدون داشتن رابطه ای تنگاتنگ با دیگری گسترش داد .

این توضیحات از این بابت ارائه شد که بگوییم در زمینه مکانیک به عنوان یکی از زیرشاخه های مهندسی و حوزه ای کاربردی و پرطرفدار در قرن حاضر هم گاهی پیش می آید که صاحب‌نظرانی از کشورهایی به اصطلاح جهان سومی ظهور کرده و با پرداختن به مباحثی تئوری ، سنگ بنای اتفاقاتی بزرگتر را رقم زده اند .

ویرایش مقاله انگلیسی مهندسی مکانیک

همانطور که در خصوص ویرایش مقاله انگلیسی در دیگر شاخه های علمی نیز صحبت کردیم ، هیچ دلیلی وجود ندارد که فردی با داشتن کارنامه درخشان در حوزه کاری و تحصیلی خود ، به طور کامل به زبان انگلیسی مسلط باشد .

در همین رابطه با وجود اینکه زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی و مشترک همه مردم جهان در همه مقاطع تحصیلی کشور تدریس می شود ، اما نکته قابل توجهی که در این بین وجود دارد عدم استمرار یا نفوذ آن به ذهن دانش آموزان و دانشجویان می‌باشد ، در نتیجه اینکه به وفور افرادی را می بینیم که با یک داشتن مدرک تحصیلی معتبر ، تنها قادر به برقراری ارتباطی دست و پا شکسته با فردی خارجی بوده ، به سختی و با کمک یک دیکشنری متنی را ترجمه می نماید و تنها به بخشی از لغات پرتعداد حیطه فعالیتی خود مسلط می باشند .

با گذر از این توضیحات ، چنانچه فردی به نگارش مقاله ای پرداخته و حتی آن را به انگلیسی نیز ترجمه کرده باشد ، به دلیل اینکه ژورنال های بین المللی دارای قواعد سختگیرانه ای بوده و تعدی از آن ها به برگشت خوردن مقاله می انجامد ، ویرایش آن به دست افرادی مسلط به زبان انگلیسی و آشنا به مفاهیم مکانیک ضروری به نظر می‌رسد .

چرا ویرایش مقاله انگلیسی مهندسی مکانیک خود را به ادیت الیت بسپاریم!

ویرایش یک مقاله علمی امری مستلزم داشتن دو نوع مهارت است ، مهارت تسلط به مفاهیم علمی و مهارت تسلط به ساختار زبان مقصد ! در همین رابطه ما در مجموعه ادیت الیت ، با عنایت به اینکه سپردن چنین مقالاتی به افرادی ناآشنا به اصول فیزیکی می‌تواند به وجود اشتباه در محاسبات ، فرمول ها یا ادعاهای مطرح شده در مقاله منجر شود ، پیشبرد چنین مقالاتی را به کارگروه های متخصص آن محول کرده و بدین ترتیب علاوه بر اطمینان خاطر از صحت نکات گرامری ، از درستی مفاد آن نیز خاطر جمع می شویم .

توجه به درون مایه مهندسی مکانیک

شاید ذکر این نکته که مهندسی مکانیک تنها در خصوص طراحی و تعمیر خودرو نمی باشد اندکی نامطلوب و خارج از عرف تلقی شود ، چرا که امروزه همگان – حداقل قشر تحصیل کرده جامعه – می دانند که گستره این پدیده بسیار وسیعتر از تعمیر اتومبیل بوده و علاوه بر زیر شاخه های فراوانی که خود مکانیک دارد ، با قابلیت ترکیب شدن با سایر شاخه ها و تولید محتوایی میان رشته ای ، مباحث پرتعدادتری را نیز در بر می گیرد .

به عنوان مثال با گذر از گرایشات حرارت و سیالات ، جامدات و ساخت و تولید ، امروزه از مکانیک در رشته های هوافضا ، مکاترونیک ، برق ، بیومکانیک ، عمران ، متالورژی ، شیمی ، نفت ، هسته ای و … نیز استفاده می گردد ، به طوری که گاهی مرزهای آن ناپدید شده و عملاً به بخشی از زیرشاخه های علمی جدید تبدیل می شوند .

امروزه تحقیق و مطالعه بر روی نانوتکنولوژی ، مواد مرکب و مکاترونیک به عنوان داغترین مباحث این رشته در سطح جهانی سبب شده است تا بسیاری از صاحبنظران ایرانی نیز به دنبال گسترش و بومی سازی این دانش بروند . در همین رابطه کارشناسان مجموعه ادیت الیت با داشتن اطلاعاتی در این زمنیه به پرورش مطلب ارائه شده از سوی مشتری پرداخته و بدون تخریب بخش های تخصصی آن ، با ویرایش مقاله انگلیسی مهندسی مکانیک نگاره مورد نظر را آماده بازرسی توسط داوران یک مجله علمی می کنند .

نظرخود را بیان کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *